אודות טריפ בגליל

אנחנו נמצאים בעולם של שינויים, וכולנו חלק ממנו

אנחנו יודעים איך אתם מרגישים, היינו שם בכל רגע נתון.

כל טיול שאתם עושים בצפון, אתם חולמים על הסיטואציה שבה אולי תעברו לגור באיזור הפסטורלי הירוק והמרווה הזה. אנחנו מכירים גם את אנחת האושר שיוצאת מהריאות המתמלאות באוויר הנקי כאשר אתם מתיישבים על כסא הנוח על המדשאה הרכה ומתפלאים בכל פעם מחדש מהנוף המלטף שנופל עליכם, מלווה בציפורים מיוחדות שאפילו הן דואות ברוגע בשמיים.

כבר שנים שאתם מתבדחים עם החבר'ה על זה שאתם חולמים על בית דו משפחתי, כשבצמוד אליכם החברים הכי טובים. משבחים את הצפון הטוב, והיו גם כמה מכם שעשו צעד אחד קטן ובדקו אפילו מחירים של דירות, רק כדי לקבל אינדיקציה.

כשהמחשבה שמלווה אתכם היא ערבי משפחות בחצרות, הבריכה בגינה, הארוחות המשותפות ואיכות חיים ללא דופי של אוויר נעים משולב בנוף קסום וקהילה חמה ומחבקת.

בתור זוג שהגשים את החלום ועשה את הצעד הנועז הזה, החלטנו להקים את 'מיזם טריפ בגליל'.

קצת עלינו

נעים להכיר! אנחנו עירית ונאור, זוג עם שני ילדים קסומים ועברנו בדיוק את התהליך שחשבתם עליו שנים.

החלטנו לעבור לצפון ממרכז הארץ. לעזוב את הכל. את הבית, את החברים מהמרכז, את כל מה שמוכר לנו, ולעבור אל מקום פסטורלי יותר, ירוק יותר ורגוע יותר. להרגיש בנופש, ממש בבית.

אם הגעתם לכאן, זה אומר שאם מתעניינים ב'מיזם טריפ בגליל', ויש לכם סיבה מוצדקת.  ב'מיזם טריפ בגליל' תגלו את החוויות שלנו. סיפורי דרך מרגשים ותמונות המלווים אותנו מתחילת המסע.

תמצאו המלצות קולינריות, טיולים, אטרקציות רלוונטיות לכם ולכל המשפחה ולמעשה, תהיו חלק מהמסע שלנו. כדי שגם אנחנו, נוכל להיות חלק מהמסע שלכם.

אתם מוזמנים להתרווח ולגלות עולם חדש שלא הכרתם, מהעיניים שלנו.